سبد خرید شما خالی است!

 

شماره تماس 1 : 02166848312              شماره تماس 2 : 09924998463

 
 
تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات اصل و دارای گارانتی میباشد
 
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
ارسال کلیه محصولات در تهران و شهرستان
 
 
3 روز تضمین برگشت کالا
اطمینان شما هدف ماست
 

 

حفظ حریم شخصی

 

شرایط حفظ حریم شخصی کاربرانبهساکالا ضمن احترام به حریم شخصی کاربران برای ثبت نظر و انجام خرید و موارد دیگر ، از شما اطلاعاتی را دریافت خواهد کرد . و تمامی اطلاعات وارد شده و فضای کاربری برای شما کاربران عزیز امن خواهد بود .

اطلاعاتی که شما در اختیار فروشگاه قرار میدهد به صورت محرمانه محافظت خواهد شد و همینطور برای خرید و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند ایمیل ، تلفن ، آدرس ، و کد پستی الزامی است که از شما دریافت خواهد شد .

توجه داشته باشید حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده شما میباشد و در هیچ شرایطی در اختیار افراد دیگر قرار ندهید تا دستخوش سودجویان نگردد . بهساکالا هویت وارد شده کاربران را به هیچ وجه در اختیار فردی قرار نخواهد داد .


در نظر داشته باشید در حال حاظر فروشگاه بهساکالا هیچ گونه سامانه پیامکی ندارد و در صورت دریافت پیامک حتما از طریق admin@behsakala.com گذارش دهید .

در حال حاضر تمامی مراحل از طریق ایمیل و تماس با شما اطلاع رسانی خواهد شد و همینطور شما میتوانید از طریق admin@behsakala.com با ما در ارتباط باشید .

اطلاعاتی که در اختیار فروشگاه قرار میدهید جهت روند هرچه بهتر سرویس دهی به شما مشتریان عزیز میباشد و بهساکالا موظف است تا از اطلاعات کاربران محافظت نماید .

بهساکالا از کوکی و پروتکل استفاده میکند .

تعریف کوکی و پروتکل جهت اطمینان بخشی کاربران عزیز

کوکی ها فایل هایی هستند که پس از بازدید شما از سایت ها، اطلاعاتی را به صورت یک فایل کوچک متنی ( Text ) در داخل مرورگرتان ذخیره می کنند تا بتوانند در زمان های بعدی اطلاعاتی را در مورد شما به خاطر بیاورند . سایت هایی که دارای کوکی هستند اطلاعاتی را که شما در سایتشان وارد کرده اید در کامپیوتر شما ذخیره می کنند و با این کار پس از ورود بعدی شما به آن سایت ، تمامی اطلاعات قبلی شما ، کلیک ها و مدت بازدیدهای شما را در اختیار دارند و نیازی نیست آن ها را مجددا وارد نمایید . محل ذخیره شدن این فایل در فولدر Temporary Internet Files در اینترنت اکسپلورر و در نت اسکیپ در فولدر Cashe است در اپرا و موزیلا و نسخه های قدیمی تر اینترنت اکسپلورر در فولدر جدایی به نام کوکی است . انواع مختلفی از کوکی ها وجود دارد و شما در نسخه های جدیدتر مرورگرها می توانید انتخاب کنید کدام کوکی ها برروی کامپیوتر شما ذخیره شوند در صورتی که کوکی ها را کاملا غیر فعال کنید ممکن است بعضی سایت های اینترنتی را نتوانید ببیند و یا از بعضی امکانات مثل به یاد داشتن شناسه و رمز عبور شما در آن سایت محروم شوید .
بعضی از سایت ها ، پس از بازدید کاربران فایل هایی را به نام کوکی ، در سیستم آن ها ذخیره می کنند تا در مراجعات بعدی کاربر ، اطلاعاتی را که قبلا از وی کسب کرده اند در اختیار داشته باشند .

پروتکل استاندارد امنیتی برپایه رمزگذاری است که در آن داده‌های رد و بدل شده بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده توسط کلیدهای خاص خصوصی و عمومی رمزنگاری شده و در سمت دیگر رمزگشایی می‌شود . امنیت در این پروتکل دو طرفه است ؛ یعنی در هر دو طرف ، فرایند رمزنگاری و رمزگشایی انجام می‌گیرد .
بسیاری از سرویس دهندگانی که اطلاعات و داده‌های حساس مانند اطلاعات کارت‌های بانکی ، کارت‌های شناسایی ، رمزهای عبور مهم و . . . را بین خود و سرویس گیرنده رد و بدل می‌کنند ، از پروتکل‌های امنیتی استفاده می‌کنند .
بهساکالا شرایطی امن را به وجود آورده است و تمامی اطلاعات وارد شده به دلیل وجود کوکی و پروتکل ( که در ادامه به آن میپردازیم ) فضایی امن را برای شما فراهم خواهد آورد با این وجود هیچ نگرانی از اینکه اطلاعات محرمانه شما برداشته خواهد شد نداشته باشید .