سبد خرید شما خالی است!

شماره تماس 1 : 02155381963
 
شماره تماس 2 : 02155490132
 

 

 
 
تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات اصل و دارای گارانتی میباشد
 
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
ارسال رایگان در تهران و برای شهرستان ها پس کرایه
 
 
3 روز تضمین برگشت کالا
اطمینان شما هدف ماست
 

 

روش های ارسال کالا

تحویل 3 ساعته محصول ( فقط در تهران ) : اگر شما تا قبل از ساعت 3 سفارش خود را ثبت نمایید محصول شما تا 3 ساعت کاری پس از تایید سفارش به دستتان خواهد رسید. چنانچه بعد از ساعت 3 سفارش ثبت شود طبق روال عادی سفارشات دیگر محصولات یعنی فردای آن روز به دستتان خواهد رسید. (تحویل 3 ساعته غیر فعال میباشد)

زمان و روز های ارسال 3 ساعته کالا در تهران : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا ساعت 3 و پنجشنبه از ساعت 9 تا ساعت 12

ارسال کالای مبالغ بالای 100.000 تومان در تهران رایگان میباشد ،مبالغ پایین 100.000 تومان کرایه پیک 20.000 تومان دریافت خواهد شد.

روش های ارسال کالا

 

تمامی ارسال های بهساکالا برای تهران از طریق وانت و پیک صورت میگیرد و برای شهرستان از طریق باربری، تیپاکس و اتوبوسرانی بر اساس انتخاب مشتری ارسال میگردد.

توجه : ارسال های بهساکالا از ساعت 10 صبح شروع و حداکثر تا ساعت 6 الی 7 عصر تمامی محصولات به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. ( تحویل محصول تا درب منزل می باشد )

توجه : برخی از برندها باید قبل از ارسال واریزی انجام شود و مشتری از خرید خود مطمئن باشد، در غیر اینصورت ارسال صورت نمیگردد. برندها: داتیس، دوو، تکنوگاز و اسنوا و بخاری ها و فن هیتر

ارسال کالا برای تهران

توجه :

( تحویل محصول تا درب منزل می باشد )

زمان نگه داشتن محصولات حداکثر 72 ساعت میباشد . ( چنانچه در دریافت محصول وقفه ای صورت بگیرد، کالای انتخابی شما به تامین کننده بهساکالا مرجوع میشود)

در صورت عدم پاسخگویی به تماس، جهت هماهنگی برای  ارسال محصول و  یا موکول کردن ارسال سفارش به روز بعد، کالا مرجوع داده شده و مشتری می بایست کالای موردنظر خود را با قیمت روز، مجددا از سایت خریداری نماید.

برای سفارش محصولات، شما میتوانید از طریق ثبت آنلاین و هم از طریق تلگرام شرکت با شماره 09378602534 ثبت سفارش نمایید.

توجه داشته باشید زمانی که ثبت محصول از جانب شما صورت میگیرد حتما تلفن همراهتان را در دسترس بگذارید تا با شما تماس گرفته شود تا محصول شما سریعا ارسال شود، در صورت تماس با شما و عدم پاسخ از طرف شما محصول ارسال نخواهد شد و زمان دیگری ارسال خواهد شد . و در صورت عدم پاسخ به مدت 1 روز کاری سفارش شما لغو خواهد شد و باید مجددا ثبت سفارش نمایید. (صمیمانه از همکاری شما سپاسگذاریم)

تمامی محصولات برای تهران از طریق وانت و پیک ارسال میشود.

زمان تقریبی تحویل کالا به مشتری در تهران 3 ساعت و حومه تهران 24 ساعت و در شهرستانها 72 ساعت میباشد .

لازم به ذکر است بالا بردن محصولات درشت نظیر اجاق گاز مبله، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و جکوزی شامل هزینه میباشد و تحویل این اجناس تا درب ساختمان میباشد و برای بالا بردن، طبقه ای 10.000 تومان الی 15.000 تومان هزینه دریافت خواهد شد.

تحویل 3 ساعته محصول : اگر شما تا قبل از ساعت 3 سفارش خود را ثبت نمایید محصول شما تا 3 ساعت کاری پس از تایید سفارش به دستتان خواهد رسید. چنانچه بعد از ساعت 3 سفارش ثبت شود طبق روال عادی سفارشات دیگر محصولات یعنی فردای آن روز به دستتان خواهد رسید .

لازم به ذکر است تحویل 3 ساعته محصول فقط از ساعت 9 صبح تا ساعت 3 در داخل تهران قابل اجرا میباشد.

 

ارسال کالا برای شهرستان

 

تمامی محصولات برای شهرستان تا باربری به صورت رایگان میباشد و فقط مشتری هزینه باربری تا شهر مورد نظر را پرداخت میکند.

تمامی محصولات ارسالی از بهساکالا به شهرهای مختلف از طریق باربری انجام میشود و در صورت درخواست مشتری از طریق تیپاکس و پست و یا باربری های دیگر ارسال میشود

( به زودی برخی از محصولات تا شهر مورد نظر رایگان میباشد) > کانال تلگرام و اینستاگرام بهساکالا را دنبال کنید.