سبد خرید شما خالی است!

 

شماره تماس 1 : 02166848312              شماره تماس 2 : 09924998463

 
 
تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات اصل و دارای گارانتی میباشد
 
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
ارسال کلیه محصولات در تهران و شهرستان
 
 
3 روز تضمین برگشت کالا
اطمینان شما هدف ماست
 

 

روش های ارسال کالا

تحویل 1 الی 3 روز محصول ( فقط در تهران ) : اگر شما تا قبل از ساعت 2 سفارش خود را ثبت نمایید محصول شما تا 1 الی 3 روز کاری پس از تایید سفارش به دستتان خواهد رسید.

زمان و روز های ارسال کالا در تهران : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا ساعت 13 و پنجشنبه از ساعت 9 تا ساعت 12

ارسال کالا با مبالغ بالای 2.000.000 تومان در تهران رایگان میباشد.

روش های ارسال کالا

 

تمامی ارسال های بهساکالا برای تهران از طریق وانت و پیک صورت میگیرد و برای شهرستان از طریق باربری، چاپار و اتوبوسرانی بر اساس انتخاب مشتری ارسال میگردد.

توجه : برخی از برندها باید قبل از ارسال واریزی انجام شود و مشتری از خرید خود مطمئن باشد، در غیر اینصورت ارسال صورت نمیگردد.

ارسال کالا برای تهران

توجه :

( تحویل محصول تا درب ساختمان می باشد )

زمان نگه داشتن محصولات حداکثر 72 ساعت میباشد . ( چنانچه در دریافت محصول وقفه ای از سمت مشتریان صورت گیرد، کالای انتخابی شما به تامین کننده بهساکالا مرجوع میشود)

در صورت عدم پاسخگویی به تماس، جهت هماهنگی برای  ارسال محصول و  یا موکول کردن ارسال سفارش به روز بعد، کالا مرجوع داده شده و مشتری می بایست کالای موردنظر خود را با قیمت روز، مجددا از سایت خریداری نماید.

توجه داشته باشید زمانی که ثبت محصول از جانب شما صورت میگیرد حتما تلفن همراهتان را در دسترس بگذارید تا با شما تماس گرفته شود تا محصول شما سریعا ارسال شود، در صورت تماس با شما و عدم پاسخ از طرف شما محصول ارسال نخواهد شد و زمان دیگری همراه با هزینه، ارسال خواهد شد . و در صورت عدم پاسخ به مدت 1 روز کاری سفارش شما لغو خواهد شد و باید مجددا ثبت سفارش نمایید. (صمیمانه از همکاری شما سپاسگذاریم)

تمامی محصولات برای تهران از طریق وانت و پیک ارسال میشود.

لازم به ذکر است بالا بردن محصولات درشت نظیر اجاق گاز مبله، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و جکوزی شامل هزینه میباشد و تحویل این اجناس تا درب ساختمان میباشد و برای بالا بردن، طبقه ای 200.000 تومان الی 250.000 تومان هزینه دریافت خواهد شد.

 

ارسال کالا برای شهرستان

تمامی ارسالی ها برای شهرستان تا باربری هزینه لحاظ می گردد.

تمامی محصولات ارسالی از بهساکالا به شهرهای مختلف از طریق باربری، اتوبوسرانی و چاپار انجام میشود و در صورت درخواست مشتری از طریق تیپاکس ( با مسئولیت خود مشتری ) و پست و یا باربری های دیگر ارسال میشود

 کانال تلگرام و اینستاگرام بهساکالا را دنبال کنید.