سبد خرید شما خالی است!

شماره تماس 1 : 02166890675            شماره تماس 2 : 02166864290
 
 

 

 
 
تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات اصل و دارای گارانتی میباشد
 
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
ارسال رایگان در تهران و برای شهرستان ها پس کرایه
 
 
7 روز تضمین برگشت کالا
اطمینان شما هدف ماست
 

 

شرایط بازگشت کالا

 

بهساکالا نهایت سعی خود را بر این دارد ، مرسولات به موقع و بدون هیچ آسیب فیزیکی به دست مشتری برسد . ما تلاش خواهیم کرد تا رضایت هر چه بیشتر مشتریان را جلب کنیم .

کالاهایی که از بهساکالا ارسال میشود قبل از هرچیز از صحت سلامت فیزیکی اطمینان حاصل میشود .

چنانچه مشتری بخواهد کالای خریداری شده را برگشت دهد در چند صورت انجام خواهد شد .

توجه : برندهای ( اسنوا، تکنوگاز، ملودی، دوو، داتیس و میدیا ) امکان مرجوعی به هیچ وجه ندارد . مشتری باید در خرید خود دقت کند که محصول خریداری شده همان محصولی هست که میخواهد.

توجه : در صورت خرید اشتباه از جانب شما هزینه مرجوعی دریافت خواهد شد.

قوانین و موارد مربوط به برگشت کالا :


1 _ به هیچ وجه کالایی که ارسال میشود از بسته بندی خارج نشود ، در اینصورت امکان مرجوعی کالا وجود ندارد ، پس از تحویل کالا توسط فروشگاه طی 24 ساعت وجه پرداخت شده ، به مشتری بازگشت داده خواهد شد . توجه داشته باشید هنگام مرجوعی کالا تمامی لوازم جانبی و فاکتور برگشت داده شود . در صورتی که کالای برگشت داده شده شرایط فوق را نداشته باشد از مرجوعی کالا معذوریم .


2 _ توجه داشته باشید ایرادهایی که مصرف کننده اعلام میکند جهت مرجوعی کالا ، توسط کارشناسان ما پیگیری خواهد شد . اگر کارشناسان ما تشخیص دهند استقاده نادرست از کالا شده است ، امکان استرداد کالا وجود ندارد .


3 _ در صورتی که کالای برگشت داده شده توسط مشتری ارسال شود و موجودی آن محصول به اتمام رسیده باشد و امکان تعویض وجود نداشته باشد فروشگاه وجه پرداختی را طی 24 ساعت به حساب مشتری برگشت میدهد . به هیچ وجه نوسنات قیمتی شامل این موارد نمیشود .

 

4- در صورت بازگشت کالای خریداری شده به شرکت پس از تحویل به مشتری ( به دلیل ثبت اشتباه محصول و یا هر دلیل دیگری که توسط مشتری انجام شود )، 20 درصد از مبلغ کل فاکتور توسط شرکت بهساکالا کسر خواهد شد.

توجه : تمامی هزینه های مرجوعی به عهده خریدار میباشد و فروشگاه هیچگونه وظیفه ای در قیال پرداخت هزینه عودت کالا ندارد . فقط در موارد مغایرت کالا و یا مشکل فنی طبق موارد گفته شده هزینه استرداد کالا به عهده بهساکالا میباشد .

 

مواردی که باعث مرجوعی کالا میشود را در قسمت پایینی میتوانید مطالعه فرمایید فقط لازم به ذکر است مرجوعی کالا در بازه زمانی صورت پذیرد .

 

1 : انصراف خریدار

 

زمانی که مشتری کالایی را خریداری کرده است پس از ثبت سفارش تقاضای انصراف کند در چند صورت انجام میشود .

الف : تقاضای انصراف پس از ثبت سفارش باشد میتوانید با شماره تلفن 55796796 تماس گرفته و انصراف خود را اعلام نمایید .

ب : تقاضای انصراف پس از تحویل کالا باشد میتوانید طی 72 ساعت کالای خریداری شده را برگشت دهید .

توجه : این مورد شامل تمامی محصولات قرار گرفته در بهساکالا میباشد . استرداد کالا باید طی بازه زمانی صورت پذیرد . هزینه برگشت کالا به عهده مشتری میباشد .

 

2 : مغایرت کالا

 

مشتری سفارشی را انجام داده است ، کالایی که به دست مشتری میرسد مغایرت داشته باشد با کالای خریداری شده اعم از ( رنگ ، سایز ، مدل ) در اینصورت 24 ساعت امکان استرداد کالا وجود دارد و مشتری میتواند کالا را مرجوع کرده و کالای مورد نظر را دریافت کند ، اگر موجودی کالا تمام شده باشد مشتری میتواند کالای مشابه آن را دربافت و یا وجه خود را پس بگیرد .

لازم به ذکر است درصورت اشتباه فروشگاه بابت ارسال کالای مغایرتی ، هزینه مرجوعی به عهده بهساکالا و در صورت اشتباه مشتری بابت ارسال کالای مغایرتی ، هزینه مرجوعی کالا به عهده مشتری میباشد .

توجه : این مورد شامل تمامی محصولات قرار گرفته در بهساکالا میباشد . ( استرداد کالا باید در بازه زمانی مربوطه انجام پذیرد )

لطفا در هنگام خرید کالا مشخصات فنی را با دقت بررسی کنید . ( این مورد به عهده خریدار میباشد )

 

3 : آسیب دیدگی حمل و نقل

 

قبل از ارسال کالا تمامی محصولات در جعبه یا کاور مطمئنی قرار داده میشود و از صحت سلامت کالا اطمینان حاصل میشود . اگر کالای ارسالی در اثر حمل آسیب دیده باشد میتوانید در همان لحظه کالا را مرجوع کرده تا بررسی های لازم صورت بگیرد در غیر اینصورت 24 ساعت پس از تحویل کالا میتوانید کالای آسیب دیده را مرجوع کنید .

هزینه آسیب دیدگی کالا به عهده شرکت حمل و نقل میباشد و بهساکالا هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد .

توجه : این مورد شامل تمامی محصولات قرار گرفته در بهساکالا میباشد . ( استرداد کالا باید در بازه زمانی مربوطه انجام پذیرد )

 

4 : مشکل فنی کالا

 

همانطور که گفته شد بهساکالا تمام سعی خود را بر این دارد کالایی را به دست مشتری برساند که هیچ گونه ایراد و مشکل فیزیکی نداشته باشد . چنانچه کالای خریداری شده پس از استفاده مشکل فنی داشته باشد میتوانید طی 72 ساعت کالا را مرجوع و کالای دیگری را دریافت کنید و یا اگر موجودی کالا به اتمام رسیده باشد میتوانید کالای مشابه و یا وجه خود را پس بگیرید .

هزینه مرجوعی کالا پس از تشخیص به عهده بهساکالا میباشد .

مشکل فنی کالا چنانچه تشخیص داده شود که مشتری استفاده نادرست از کالا را داشته و یا ( شکستگی ، رنگ رفتگی ) شامل این مورد نمیشود .

توجه : این مورد در حال حاضر شامل محصولات ( جکوزی کابین دوش ) میباشد . ( استرداد کالا باید در بازه زمانی مربوطه انجام پذیرد )

 

مشتریان عزیز لطفا جعبه کالای خریداری شده را 72 ساعت همراه با تمام متعلقات نزد خود نگاه دارید و به هیچ وجه پاره و یا دور انداخته نشود و چیزی بر روی آن نه نوشته شود و نه چسبانده شود و یا از هر عامل دیگری که باعث خراب شدن جعبه شود ممانعت به عمل آورید . در غیر اینصورت کالای مرجوعی برگشت داده نمیشود . و حتما در بازه زمانی مربوطه انجام شود .