سبد خرید شما خالی است!
 
 شماره تماس 1 : 02166381304    شماره تماس 2 :02166381305

 

 
 
تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات اصل و دارای گارانتی میباشد
 
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
ارسال رایگان در تهران و برای شهرستان ها پس کرایه
 
 
3 روز تضمین برگشت کالا
اطمینان شما هدف ماست
 

 

شرایط و قوانین استفاده از بهساکالا

 

شرایط و قوانین استفاده از بهساکالا

تشکر بابت ورود و انتخاب فروشگاه اینترنتی بهساکالا ، در نظر داشته باشید قبل از هرچیز ، استفاده از خدمات و موارد کاربردی یعنی قبول شرایط و قوانین مندرج شده در بهساکالا میباشد و تمامی روند کاری بهساکالا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی به ثبت رسیده است ، بهساکالا همیشه قانون حمایت از مصرف کننده را رعایت و به حقوق مشتری احترام میگذارد.


توجه داشته باشید که ثبت سفارش یعنی قبول قوانین درج شده در سایت . لطفا قوانین مربوط به روش پرداخت وجه و زمان تحویل محصولات را با دقت بخوانید.

 

  •  ثبت سفارش و واریز بیعانه، به منزله اطمینان و تایید سفارش می باشد و در صورت لغو به هر دلیلی، عودت وجه صورت نمی گیرد. 

 

  • در صورت ثبت سفارش و واریز بیعانه، شرکت موظف است تنها 7 روز کاری محصول را نزد خود نگه دارد. در صورت عدم پاسخگویی مشتری برای هماهنگی جهت ارسال، سفارش به صورت اتوماتیک لغو و شرکت هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نمی گیرد.

 

  • در صورت بازگشت کالای خریداری شده به شرکت پس از تحویل به مشتری ( به دلیل ثبت اشتباه محصول و یا هر دلیل دیگری که توسط مشتری انجام شود )، 10 درصد از مبلغ کل فاکتور توسط شرکت بهساکالا کسر خواهد شد.

 

توجه : به خاطر وجود ویروس کرونا و بسته بودن انبار تامین کننده ها برخی از محصولات امکان دارد با افزایش قیمت مواجه شود (در صورتی که در انبار باشد برای مشتری ارسال میشود و در صورتی که در انبار تامین کنندگان باشد امکان دارد با افزایش قیمت مواجه شود)

توجه: مشتریانی که سفارش خود را ثبت میکنن و زمان تحویل را بیشتر از 2 روز تعیین میکنند باید مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت نمایند و در صورتی که فاکتور خود را حذف نمایند ، 50 درصد مبلغ واریزی از مشتری کسر خواهد شد. (در صورت ثبت سفارش و عدم واریز مبلغ، محصول به قیمت روز تحویل داده می شود )

توجه : در صورت خرید با مشتری تماس گرفته میشود و اگر مشتری خرید خود را 100درصد کند مبلغی بیعانه گرفته میشود و اگر فردا خرید را کنسل نماید هزینه پیک کسر میشود به دلیل اینکه محصول خریداری و به انبار انتقال پیدا میکند و این یک هزینه برای شرکت میباشد . ( برای خریدهای بالای 2 میلیون تومان این شرایط وجود دارد ) فقط در صورتی که بعد از بیعانه در همان روز فاکتور را کنسل کنید تمامی وجه شما برگشت داده میشود. کنسل کردن فاکتور را میتوانید با شماره 09378602534 (تلگرام) اعلام کنید.


ثبت سفارش ، پردازش سفارش

برای ثبت سفارش در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید . بهساکالا 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده هرگونه پاسخگویی و خدمات میباشد .


تمامی سفارشاتی که از جانب شما صورت میگیرد ، در طول ساعت کاری پردازش میشود ، اگر سفارش صورت گرفته بعد از ساعت کاری باشد ، فردای آن روز مورد پردازش قرار میگیرد و اگر در روز تعطیل و یا روز قبل از تعطیل در ساعات غبر اداری سفارش صورت گیرد روز بعد تعطیلات مورد پردازش قرار میگیرد .


به محض اینکه سفارشتان را ثبت کردید در همان لحظه پیش فاکتوری حاوی تمامی اطلاعات خریدی که صورت گرفته است برای شما در ایمیلتان ارسال خواهد شد . و پس از آن وارد قسمت پردازش سفارش شما قرار میگیرد .


بهساکالا تمامی سفارشات ثبت شده را با دقت مورد پردازش قرار میدهد .


در صورت به وجود آمدن مشکل پس از ثبت سفارش اقدامات زیر صورت میگیرد .


1 : مشتری سفارش خود را ثبت کند و موجودی آن محصول به پایان برسد ، مشتری میتواند سفارش خود را کنسل و وجه مورد نظر را پس بگیرد و یا کالای دیگری را انتخاب کند


2 : مشتری سفارش خود را ثبت کرده و پس از آن انصراف میدهد ، وجه مورد نظر طی 72 ساعت روز کاری استرداد خواهد شد .


توجه : تمامی اطلاعات مندرج در فرم سفارش ، باید به طور کامل و بدون نقص پر شود . در صورتی که اطلاعات وارد شده فرد سفارش دهنده کامل نباشد ، اقذامات صورت گرفته مورد پردازش قرار نخواهد گرفت و به هیچ وجه فاکتور مجدد صورت نخواهد گرفت .


سفارش دهنده میتواند نام و آدس و شماره تلفن شخص دیگری را وارد کنند ( گیرنده ) و اگر فرد سفارش دهنده وجه خریداری شده را پرداخت کرده باشد باید فرد گیرنده کارت شناسایی به همراه داشته باشد .


مشتریان محترم ، احتراما به استحضار می رسانیم مبالغ بالای 500.000 تومان قیل از ارسال کالا ( ترجیحا در هنگام تکمیل اطلاعات خرید ) وجه مورد نظر پرداخت شود . شما میتوانید وجه قابل پرداخت را از طریق کارت به کارت ، فیش نقدی ، اینترنت بانک و یا از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید .زمان ساخت و زمان تحویل ( کالاهای ساختنی )


برخی از کالاها مانند وان ، جکوزی ، کابین نیاز به صرف زمان برای ساخت دارند . البته بستگی به تولیدی هم دارد که چه مقدار صرف زمان ساخت آن محصول میکند ، به طور تقریبی بین 3 روز تا 1 هفته زمان نیاز دارد و همچنین بستگی به تعداد درخواست مشتری هم دارد اگر تعداد درخواست بیشتر از 1 مورد باشد قطعا زمان بیشتری نیاز خواهد داشت معمولا 1 تا 3 هفته . ولی در مواردی که 1 مورد از جانب خریدار درخواست داده شود زمان تحویل کالا فقط بستگی به ساخت محصول ار طرف تولیدی دارد بین 3 روز تا 1 هفته .


لطفا توجه داشته باشید تمامی کالاهایی که نیاز به ساخت دارند در توضیح محصولات ارائه خواهند شد و یا برای پیگیری میتوانید با ما در تماس باشید . به محض ساخته شدن محصول ، کارشناسان مربوطه با شما تماس خواهند گرفت ، روز و ساعت ارسال کالا را با شما هماهنگ میکنند .

کالاهایی که ابعاد بزرگتری دارند از طریق باربری ارسال خواهند شد و به صورت پس کرایه میباشد ، از درب انبار تا منطقه مورد نظر متغیر است . مبلغ آن پس از دریافت کالا در محل دریافت خواهد شد .


تحویل کالا به مشتری در سریع ترین زمان ممکن ، در سراسر کشور و پرداخت هزینه حمل درب منزل صورت میگیرد .

استرداد کالا تا 3 روز

تمامی کالاهای قرار گرفته در بهساکالا اصل و دارای گارانتی میباشد و تمام سعی خود را میکنیم تا مرسولات به دست مشتری سالم برسد . چنان چه استرداد کالا به موارد زیر ختم شود اقداماتی برای برگشت کالا در نظر گرفته شده است .

_ مشتری سفارشی را انجام داده است ، کالایی که به دست مشتری میرسد مغایرت داشته باشد ، در اینصورت 24 ساعت امکان استرداد کالا وجود دارد و مشتری میتواند کالا را مرجوع کرده و کالای مورد نظر را دریافت کند ، اگر موجودی کالا تمام شده باشد مشتری میتواند کالای مشابه آن را دربافت کند و یا وجه خود را پس بگیرد . ( استرداد کالا باید در بازه زمانی مربوطه انجام پذیرد )

_ چنانچه مشتری تقاضای انصراف داشته باشد و بعد از سفارش تقاضای انصراف داشته باشد، وجه واریزی طی 72 ساعت به حساب ایشان برگشت داده شود .


_ در هنگام تحویل کالا از سلامت فیزیکی اطمینان حاصل نمایید ، در صورت شکستگی و یا رنگ رقتگی از تحویل کالا ممانعت به عمل آورید چنان چه پس از تحویل کالا متوجه آن شدید میتوانید کالای خریداری شده را طی 24 ساعت برگشت دهید .

_ اگر کالای خریداری شده مشکل فنی داشته باشد میتوانید طی 72 ساعت به فروشگاه برگشت دهید .

توجه : درصورت اشتباه فروشگاه بابت ارسال کالای مغایرتی ، هزینه مرجوعی به عهده بهساکالا و در صورت اشتباه مشتری بابت ارسال کالای مغایرتی ، هزینه مرجوعی کالا به عهده مشتری و در صورت شکستگی و رنگ رفتگی تمامی هزینه ها به عهده باربری و یا تولیدی میباشد .
لطفا در هنگام خرید کالا اعم از مدل و مشخصات فنی دقت فرمایید و تمامی موارد را با دقت بررسی کنید . ( تمامی اینها به عهده خریدار میباشد )

نصب ، اندازه گیری کالاهای ساختنی و غیر ساختنیمفهوم کلی :
_ نصب ، اندازه گیری شامل تمامی کالاهای ساختمانی اعم از لوازم حمام ، لوازم دستشویی ، شیرآلات ، کاشی و سرامیک میباشد .


نصب :
تمامی نصب ها به طور جداگانه برای مشتری محاسبه خواهد شد ، میتوانید در هنگام خرید درخواست نصب کالا را با کارشناسان مربوطه برنامه ریزی کنید .


توجه : هرینه نصب به عهده مشتری میباشد و در فاکتور به صورت جداگانه لحاظ خواهد شد ، به هیچ وجه مبلغ کالاهای قرار گرفته در بهساکالا با نصب نمیباشد ، مشتری باید به صورت جداگانه نصب را برای کالای مورد نظر انتخاب کند .


هزینه نصب در محصول مربوطه اعلام میشود و در بعضی از مواقع هزینه نصب در محل اعلام میشود .

اندازه گیری :
برای اقدام به اندازه گیری بهساکالا مواردی را جهت راحتی مشتری در نظر گرفته است . البته مشتری میتواند طبق اندازه ای که دارد از کالاهای قرار گرفته در بهساکالا انتخاب کند . در غیر اینصورت فقط شما مدل کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر اساس آن مدل برای ساخت ابعاد ، موارد زیر را در نظر بگیرید .

1 _ برای اندازه گیری میتوانید پلنی را در اختیار فروشگاه قرار دهید ، بر اساس آن پلن ابعاد کالای مورد نظر شما معرفی خواهد شد . ( بدون هزینه اضافی )


2 _ مشتری میتواند برای اندازه گیری با فروشگاه تماس بگیرد و پس از اقدامات لازم ، فروشگاه شخصی را برای اندازه گیری میفرستد . ( هزینه رفت و برگشت به عهده مشتری خواهد بود )


3 _ اگر این 2 مورد برای مشتری امکان پذیر نبود . میتوانید با فروشگاه تماس بگیرید ، کارشناسان مربوطه برای اندازه گیری ، شما را راهنمایی خواهند کرد . ( بدون هزینه اضافی )حمل و نقل کالا

منظور از کالاهای غیر ساختنی یعنی لوازم خانگی و محصولات دیگر که نیاز به ساخت ندارند .


کالاهایی که ابعاد بزرگتری دارند از طریق باربری و کالاهایی که ابعاد کوچکتری دارند از طریق چاپار و یا پست ارسال میشوند .

برخی از کالاها از طریق پست و یا باربری ارسال خواهد شد ، اگر کالای خریداری شده توسط مشتری قبل از ساعت 12 باشد در همان روز تحویل چاپار و یا باربری خواهد شد ، اگر بعد از ساعت اداری باشد فردای آن روز ارسال خواهد شد و اگر در روز تعطیل و یا روز قبل تعطیل باشد فردای آن روز تعطیلات ارسال خواهد شد .
 

توجه : ارسال کالاهایی همچون یخچال، هود ، سینک رایگان نمی باشد و هزینه ارسال برعهده مشتری خواهد بود.

توجه : ارسال کالاها با مبالغ کمتر از 1 میلیون رایگان نمی باشد و مشتری مستلزم پرداخت هزینه ارسال می باشد.

توجه : برخی از برندها باید قبل از ارسال واریزی انجام شود و مشتری از خرید خود مطمئن باشد، در غیر اینصورت ارسال صورت نمیگردد. برندها: داتیس، دوو، تکنوگاز و اسنوا

محتوای بهساکالا

بهساکالا تمامی اطلاعات مندرج شده در سایت اعم از عکس ، توضیحات و مشخصات فنی را از کارشناسان تولیدی آن محصول دریافت میکند . البته بدین معنی نمیباشد که هیچ گونه اشتباهی برای تعریف کالا و یا مشخصات کالا نمیباشد . ولی بهساکالا تمام سعی و تلاش خود را میکند تا اطلاعات دریافت شده را به طور صحیح وارد کند .