سبد خرید شما خالی است!
شماره تماس 1 : 02155381963
 

 

 
 
تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات اصل و دارای گارانتی میباشد
 
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
تمامی محصولات به سراسر ایران ارسال میشود
 
3 روز تضمین برگشت کالا
اطمینان شما هدف ماست
 

 

شرایط و قوانین استفاده از بهساکالا

 

شرایط و قوانین استفاده از بهساکالا

تشکر بابت ورود و انتخاب فروشگاه اینترنتی بهساکالا ، در نظر داشته باشید قبل از هرچیز ، استفاده از خدمات و موارد کاربردی یعنی قبول شرایط و قوانین مندرج شده در بهساکالا میباشد و تمامی روند کاری بهساکالا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی به ثبت رسیده است ، بهساکالا همیشه قانون حمایت از مصرف کننده را رعایت و به حقوق مشتری احترام میگذارد .


توجه داشته باشید که ثبت سفارش یعنی قبول قوانین درج شده در سایت . لطفا قوانین مربوط به زمان ساخت و زمان تحویل برخی از محصولات را با دقت بخوانید .


ثبت سفارش ، پردازش سفارش

برای ثبت سفارش در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید . بهساکالا 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده هرگونه پاسخگویی و خدمات میباشد .


تمامی سفارشاتی که از جانب شما صورت میگیرد ، در طول ساعت کاری پردازش میشود ، اگر سفارش صورت گرفته بعد از ساعت کاری باشد ، فردای آن روز مورد پردازش قرار میگیرد و اگر در روز تعطیل و یا روز قبل از تعطیل در ساعات غبر اداری سفارش صورت گیرد روز بعد تعطیلات مورد پردازش قرار میگیرد .


به محض اینکه سفارشتان را ثبت کردید در همان لحظه پیش فاکتوری حاوی تمامی اطلاعات خریدی که صورت گرفته است برای شما در ایمیلتان ارسال خواهد شد . و پس از آن وارد قسمت پردازش سفارش شما قرار میگیرد .


بهساکالا تمامی سفارشات ثبت شده را با دقت مورد پردازش قرار میدهد .


در صورت به وجود آمدن مشکل پس از ثبت سفارش اقدامات زیر صورت میگیرد .


1 : مشتری سفارش خود را ثبت کند و موجودی آن محصول به پایان برسد ، مشتری میتواند سفارش خود را کنسل و وجه مورد نظر را پس بگیرد و یا کالای دیگری را انتخاب کند


2 : مشتری سفارش خود را ثبت کرده و پس از آن انصراف میدهد ، وجه مورد نظر طی 24 ساعت روز کاری استرداد خواهد شد .


توجه : تمامی اطلاعات مندرج در فرم سفارش ، باید به طور کامل و بدون نقص پر شود . در صورتی که اطلاعات وارد شده فرد سفارش دهنده کامل نباشد ، اقذامات صورت گرفته مورد پردازش قرار نخواهد گرفت . و به هیچ وجه فاکتور مجدد صورت نخواهد گرفت .


سفارش دهنده میتواند نام و آدس و شماره تلفن شخص دیگری را وارد کنند ( گیرنده ) و اگر فرد سفارش دهنده وجه خریداری شده را پرداخت کرده باشد باید فرد گیرنده کارت شناسایی به همراه داشته باشد .


مشتریان محترم ، احتراما به استحضار می رسانیم مبالغ بالای 500.000 تومان قیل از ارسال کالا ( ترجیحا در هنگام تکمیل اطلاعات خرید ) وجه مورد نظر پرداخت شود . شما میتوانید وجه قابل پرداخت را از طریق کارت به کارت ، فیش نقدی ، اینترنت بانک و یا از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید .زمان ساخت و زمان تحویل ( کالاهای ساختنی )


برخی از کالاها مانند وان ، جکوزی ، کابین نیاز به صرف زمان برای ساخت دارند . البته بستگی به تولیدی هم دارد که چه مقدار صرف زمان ساخت آن محصول میکند ، به طور تقریبی بین 3 روز تا 1 هفته زمان نیاز دارد و همچنین بستگی به تعداد درخواست مشتری هم دارد اگر تعداد درخواست بیشتر از 1 مورد باشد قطعا زمان بیشتری نیاز خواهد داشت معمولا 1 تا 3 هفته . ولی در مواردی که 1 مورد از جانب خریدار درخواست داده شود زمان تحویل کالا فقط بستگی به ساخت محصول ار طرف تولیدی دارد بین 3 روز تا 1 هفته .


لطفا توجه داشته باشید تمامی کالاهایی که نیاز به ساخت دارند در توضیح محصولات ارائه خواهند شد و یا برای پیگیری میتوانید با ما در تماس باشید . به محض ساخته شدن محصول ، کارشناسان مربوطه با شما تماس خواهند گرفت ، روز و ساعت ارسال کالا را با شما هماهنگ میکنند .

کالاهایی که ابعاد بزرگتری دارند از طریق باربری ارسال خواهند شد و به صورت پس کرایه میباشد ، از درب انبار تا منطقه مورد نظر متغیر است . مبلغ آن پس از دریافت کالا در محل دریافت خواهد شد .


تحویل کالا به مشتری در سریع ترین زمان ممکن ، در سراسر کشور و پرداخت هزینه حمل درب منزل صورت میگیرد .

استرداد کالا تا 3 روز

تمامی کالاهای قرار گرفته در بهساکالا اصل و دارای گارانتی میباشد و تمام سعی خود را میکنیم تا مرسولات به دست مشتری سالم برسد . چنان چه استرداد کالا به موارد زیر ختم شود اقداماتی برای برگشت کالا در نظر گرفته شده است .

_ مشتری سفارشی را انجام داده است ، کالایی که به دست مشتری میرسد مغایرت داشته باشد ، در اینصورت 24 ساعت امکان استرداد کالا وجود دارد و مشتری میتواند کالا را مرجوع کرده و کالای مورد نظر را دریافت کند ، اگر موجودی کالا تمام شده باشد مشتری میتواند کالای مشابه آن را دربافت کند و یا وجه خود را پس بگیرد . ( استرداد کالا باید در بازه زمانی مربوطه انجام پذیرد )

_ چنانچه مشتری تقاضای انصراف داشته باشد . اگر بعد از سفارش تقاضای انصراف داشته باشد میتواند طی 72 ساعت اطلاع دهد و وجه واریزی به حساب ایشان برگشت داده شود .


_ در هنگام تحویل کالا از سلامت فیزیکی اطمینان حاصل نمایید ، در صورت شکستگی و یا رنگ رقتگی از تحویل کالا ممانعت به عمل آورید چنان چه پس از تحویل کالا متوجه آن شدید میتوانید کالای خریداری شده را طی 24 ساعت برگشت دهید .

_ اگر کالای خریداری شده مشکل فنی داشته باشد میتوانید طی 72 ساعت به فروشگاه برگشت دهید .

توجه : درصورت اشتباه فروشگاه بابت ارسال کالای مغایرتی ، هزینه مرجوعی به عهده بهساکالا و در صورت اشتباه مشتری بابت ارسال کالای مغایرتی ، هزینه مرجوعی کالا به عهده مشتری و در صورت شکستگی و رنگ رفتگی تمامی هزینه ها به عهده باربری و یا تولیدی میباشد .
لطفا در هنگام خرید کالا اعم از مدل و مشخصات فنی دقت فرمایید و تمامی موارد را با دقت بررسی کنید . ( تمامی اینها به عهده خریدار میباشد )

نصب ، اندازه گیری کالاهای ساختنی و غیر ساختنیمفهوم کلی :
_ نصب ، اندازه گیری شامل تمامی کالاهای ساختمانی اعم از لوازم حمام ، لوازم دستشویی ، شیرآلات ، کاشی و سرامیک میباشد .


نصب :
تمامی نصب ها به طور جداگانه برای مشتری محاسبه خواهد شد ، میتوانید در هنگام خرید درخواست نصب کالا را با کارشناسان مربوطه برنامه ریزی کنید .


توجه : هرینه نصب به عهده مشتری میباشد و در فاکتور به صورت جداگانه لحاظ خواهد شد ، به هیچ وجه مبلغ کالاهای قرار گرفته در بهساکالا با نصب نمیباشد ، مشتری باید به صورت جداگانه نصب را برای کالای مورد نظر انتخاب کند .


هزینه نصب در محصول مربوطه اعلام میشود و در بعضی از مواقع هزینه نصب در محل اعلام میشود .

اندازه گیری :
برای اقدام به اندازه گیری بهساکالا مواردی را جهت راحتی مشتری در نظر گرفته است . البته مشتری میتواند طبق اندازه ای که دارد از کالاهای قرار گرفته در بهساکالا انتخاب کند . در غیر اینصورت فقط شما مدل کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر اساس آن مدل برای ساخت ابعاد ، موارد زیر را در نظر بگیرید .

1 _ برای اندازه گیری میتوانید پلنی را در اختیار فروشگاه قرار دهید ، بر اساس آن پلن ابعاد کالای مورد نظر شما معرفی خواهد شد . ( بدون هزینه اضافی )


2 _ مشتری میتواند برای اندازه گیری با فروشگاه تماس بگیرد و پس از اقدامات لازم ، فروشگاه شخصی را برای اندازه گیری میفرستد . ( هزینه رفت و برگشت به عهده مشتری خواهد بود )


3 _ اگر این 2 مورد برای مشتری امکان پذیر نبود . میتوانید با فروشگاه تماس بگیرید ، کارشناسان مربوطه برای اندازه گیری ، شما را راهنمایی خواهند کرد . ( بدون هزینه اضافی )حمل و نقل کالا

منظور از کالاهای غیر ساختنی یعنی لوازم خانگی و محصولات دیگر که نیاز به ساخت ندارند .


کالاهایی که ابعاد بزرگتری دارند از طریق باربری و کالاهایی که ابعاد کوچکتری دارند از طریق تیپاکس ارسال میشوند .

برخی از کالاها از طریق پست و یا باربری ارسال خواهد شد ، اگر کالای خریداری شده توسط مشتری قبل از ساعت 12 باشد در همان روز تحویل تیپاکس و یا باربری خواهد شد ، اگر بعد از ساعت اداری باشد فردای آن روز ارسال خواهد شد و اگر در روز تعطیل و یا روز قبل تعطیل باشد فردای آن روز تعطیلات ارسال خواهد شد .

توجه : حداکثر مدت زمان تحویل کالا در تهران و حومه تهران 48 ساعت و در کلیه شهرستان ها 72 ساعت میباشد .

محتوای بهساکالا

بهساکالا تمامی اطلاعات مندرج شده در سایت اعم از عکس ، توضیحات و مشخصات فنی را از کارشناسان تولیدی آن محصول دریافت میکند . البته بدین معنی نمیباشد که هیچ گونه اشتباهی برای تعریف کالا و یا مشخصات کالا نمیباشد . ولی بهساکالا تمام سعی و تلاش خود را میکند تا اطلاعات دریافت شده را به طور صحیح وارد کند . کالاهایی که در بهساکالا قرار گرفته است در حال حاضر کالاهای بهداشتی ساختمانی شامل شیرآلات ، . . . میباشد .