سبد خرید شما خالی است!

شماره تماس 1 : 02155381963
 
شماره تماس 2 : 02155389174
 

 

 
 
تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات اصل و دارای گارانتی میباشد
 
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
ارسال رایگان در تهران و برای شهرستان ها پس کرایه
 
 
3 روز تضمین برگشت کالا
اطمینان شما هدف ماست
 

 

توالت زمینی

همه ما به دفعات در خانه، مدارس، هتل ها و ... از سرویس های بهداشتی استفاده می کنیم ، اما ممکن است هنوزم آگاهی لازم در زمینه انتخاب یک سرویس بهداشتی خوب و استاندارد را نداشته باشیم. در گذشته سرویس بهداشتی از مهجورترین نقاط فضای داخلی هر خانه ای به شمار می رفت . اما امروزه و با گذشت زمان، فضای داخلی ، دکوراسیون و طراحی سرویسهای بهداشتی از اهمیت ویژه ای برخودار است که می توان با ترکیب بافت های متفاوت دکوراسیون، سرویس های بهداشتی کوچک و منحصر به  فردی را طراحی کرد. سالها قبل استفاده از توالت های زمینی در میان مردم بسیار رواج داشت .


توالتهای زمینی به 3 گروه تقسیم می شوند :


 
1-توالت های زمينی ریم باز (Open Rim):
در این گروه از توالتها،هنگام استفاده از فلاش تانک، آب از طریق کانال دور ریم که در حالت باز قرار دارد از دو طرف  وارد کاسه شده و شستشو صورت می گیرد.

2-توالت های زمينی ریم بسته ( Close Rim ):
گروه دوم، توالتهای ریم بسته هستند که هنگام استفاده از فلاش تانک، کانال دور ریم در حالت بسته قرار دارد و آب از طریق سوراخهایی که در دو طرف تعبیه شده، وارد کاسه می گردد و عمل شستشو بصورت کامل و با شدت بیشتری انجام میشود و به دلیل سوراخهای متعددی که در فواصل مختلف قرار گرفته اند، این نوع توالتها را از نوع ریم باز برتر می سازد.

3-  توالتهای سیار :
نوع سوم توالتهای سیار هستند که بر روی توالت های ایرانی قرار می گیرند و در واقع شبه توالت فرنگی می باشند.


 

 

در پایان باید گفت ، برای انتخاب مناسب ترین توالت علاوه بر نمای ظاهری، جنس و لعاب توالت باید به نکاتی همچون، فضای داخلی سرویس بهداشتی ، ابعاد فضای نصب ، فاصله شیرآلات و ریم باز و بسته ،( در توالت های زمینی ) و کیفیت بالا ، مصرف پایین آب و قدرت مکش در توالت های فرنگی توجه نمود.

 

جستجو

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
توالت زمینی،توالت زمینی مروارید،توالت،Toilet،توالت زمینی Golsar،توالت زمینی Morvarid،قیمت توالت زمینی, قیمت توالت زمینی گلسار, توالت زمینی کرد, خرید اینترنتی توالت زمینی, قیمت توالت زمینی مروارید,