سبد خرید شما خالی است!
تماس با فروشگاه : 55636479

 

 
 
تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات اصل و دارای گارانتی میباشد
 
ارسال کالا به تمام نقاط ایران
تمامی محصولات به سراسر ایران ارسال میشود
 
3 روز تضمین برگشت کالا
اطمینان شما هدف ماست
 

 

توالت

همه ما به دفعات در خانه، مدارس، هتل ها و ... از سرویس های بهداشتی استفاده می کنیم ، اما ممکن است هنوزم آگاهی لازم در زمینه انتخاب یک سرویس بهداشتی خوب و استاندارد را نداشته باشیم. در گذشته سرویس بهداشتی از مهجورترین نقاط فضای داخلی هر خانه ای به شمار می رفت . اما امروزه و با گذشت زمان، فضای داخلی ، دکوراسیون و طراحی سرویسهای بهداشتی از اهمیت ویژه ای برخودار است که می توان با ترکیب بافت های متفاوت دکوراسیون، سرویس های بهداشتی کوچک و منحصر به  فردی را طراحی کرد. سالها قبل استفاده از توالت های زمینی در میان مردم بسیار رواج داشت . البته بیان این مطلب خالی از لطف نیست که استفاده از توالتهای صندلی مانند هخامنشی از دیرباز در میان ایرانیان مرسوم بود. اما بعد از ظهور اسلام و یا هجوم مغول به ایران استفاده از توالت زمینی متداول تر شد و نوع توالتهای مورد استفاده نیز از حالت صندلی گونه به حالت زمینی تغییر و تحول پیدا یافت. اما با روی کار آمدن برخی از کمپانی ها و استفاده از تکنولوژیهای مدرن ، توالت های زمینی جای خود را به توالت های فرنگی دادند.

 

 

امروزه بسیاری از ساختمانها با معماری مدرن ساخته میشوند و در اکثر خانه ها از توالت های فرنگی استفاده می شود و برخی به دلیل داشتن مشکلات مفصلی و زانو درد استفاده از توالت های فرنگی را ترجیح می دهند. غافل از اینکه استفاده مداوم از توالت فرنگی منشا بسیاری از مشکلات گوارشی است که برای سلامتی چندان مفید نیستند و به دلیل نشستن اشتباه بر روی توالت، بواسیر و یبوست تشدید می یابد و هر روزه به تعداد افرادی که از مشکلات گوارشی و یبوست شکایت می کنند افزوده می شود. استفاده از توالتهای فرنگی و یا زمینی به نوبه خود مضرات و محسناتی دارند . برای مثال استفاده دائمی از توالتهای زمینی به دلیل استفاده ناصحیح و درد در مفاصل، باعث ایجاد درد پا و کمر میشوند و استفاده مداوم از توالت های فرنگی نیز از نظر گوارشی و بهداشت مضر بوده و باعث بروز مشکلاتی همچون کولیت یا قولنج روده ، یبوست و انواع  حساسیتها و بیماریهای پوستی میشوند. به همین دلیل در مکانهای عمومی استفاده از توالت های زمینی کاربردی تر است تا بتوان از انتقال بیماریهای پوستی نظیر کورک ، قارچ پوستی ، انواع دمل و تبخال جلوگیری کرد. اخیرا کارشناسان، با انجام حرکات یوگا و ایجاد تعادل، استفاده از توالت های زمینی را سهل تر کردند و آسیب دیدگی مزمن مفاصل در اثر استفاده مکرر از توالت زمینی را تا حد ممکن کاهش دادند.

جستجو

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
توالت فرنگی, توالت ایرانی, توالت خارجی, قیمت توالت فرنگی, توالت زمینی, توالت سیار, توالت تخت, توالت فرنگی ارزان قیمت, توالت زمینی ارزان قیمت, مدل توالت فرنگی, خرید توالت فرنگی, خرید توالت خارجی, خرید اینترنتی توالت,